Konkursy, osiągnięcia uczniów

XIII Powiatowy Konkurs Pieśni Patriotycznych

14-11-2018
Zaproszeni goście
Koncert laureatów XIII Powiatowego Konkursu Pieśni Patriotycznej odbył się  11 listopada 2018 r. w Kościele św. Marcina w Tomaszowie Mazowieckim, dokładnie w setną rocz (...)

Dzień Postaci z Bajek

Prezentacje najpiękniejszych przebrań
5 listopada obchodzimy Dzień Postaci z Bajek. Z tej okazji panie Aneta Stanisławska- bibliotekarz i pani Elżbieta Śmiechowicz- nauczyciel świetlicy zorganizowały spotkanie dla klas (...)

Strofy dla Ojczyzny

Uczestnicy konkursu recytatorskiego
III Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji Patriotycznej odbył się 5 listopada 2018 r. Dzięki zaangażowaniu polonistek: pani Agnieszki Kujawskiej i pani Ewy Turlik- Kostanek miał on (...)

Policyjna Akademia Bezpieczeństwa

Michalina i Szymon- nasi reprezentanci
6 listopada 2018 r. w gościnnych murach Zespołu Szkolno- Przedszkolnego nr 1 w Tomaszowie Mazowieckim odbyła się XIII edycja Konkursu Sprawności Fizycznej oraz Wiedzy o Bezpieczeńs (...)

Szkolny Konkurs Poezji Patriotycznej

02-11-2018
Uczestnicy konkursu
Szkolny Konkurs Poezji Patriotycznej dla kl. I- III składał się z dwóch etapów. I etap odbył się w klasach i wzięli w nim udział wszyscy uczniowie. II etap zosta (...)

Rozstrzygnięcie konkursu "Eko- pocztówka"

24-10-2018
Laureaci konkursu
W poniedziałek 22 października, w Miejskim Ośrodku Kultury w Tomaszowie Mazowieckim odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego "Eko - pocztówka". Udział w tegorocznej (...)

Festiwal Kultury Rosyjskiej- konkurs kulinarny

11-06-2018
Jak się do tego zabrać?
Uczniowie czterech gimnazjów i klas VII szkół podstawowych wzięli udział w warsztatach kulinarnych w ZSP nr 2, które są częścią Festiwalu Kultury Rosyjskiej or (...)

I Historyczna Gra Terenowa

06-06-2018
Zadanie sprawnościowe w wykonaniu Bartka
W środę 6 czerwca 2018 r. na terenie Tomaszowa odbyła się I Historyczna Gra Miejska zorganizowana przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 6 w Tomaszowie Mazowieckim. (...)