Konkursy, osiągnięcia uczniów

Powiatowy Festiwal Kolęd i Pastorałek

07-01-2019
Wręczenie nagród
W sobotę, 5 stycznia 2019 roku, w kościele pw. św. Rodziny przy ulicy Niskiej w Tomaszowie Mazowieckim odbył się koncert laureatów Tomaszowskiego Powiatowego Festiwalu Kolęd (...)

Sukces pani Doroty Wieczorek- szkolnego pedagoga

19-12-2018
Nagrodzona praca
W naszej szkole sukcesy odnoszą nie tylko zdolni uczniowie , ale też utalentowani nauczyciele. Pani Dorota Wieczorek, która sprawuje w szkole funkcję pedagoga, wzięła udział (...)

"Gore gwiazdka Jezuskowi..."

19-12-2018
Dyplom Julii
II Międzyprzedszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek dla dzieci 5-6 letnich "Gore gwiazdka Jezuskowi w przedszkolu dziś" odbył się 17 grudnia 2018 r. Został zorganizowany przez nauczyc (...)

Urodziny Kubusia Puchatka

10-12-2018
O historii pluszowego misia opowiada pani Aneta Stanisławska
25 listopada obchodzony jest Światowy Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji w naszej szkole obchodziliśmy Urodziny Kubusia Puchatka. Spotkanie przeznaczone było dla dzieci klas 0-3. (...)

Złota Maska dla grupy

07-12-2018
Mali artyści podczas próby
Przegląd Teatrów Amatorskich zorganizowany został w dniu 22 i 23 listopada 2018 roku w sali Miejskiego Centrum Kultury, filii Tkacz w Tomaszowie Mazowieckim. Uczestniczące w (...)

XIII Powiatowy Konkurs Pieśni Patriotycznych

14-11-2018
Zaproszeni goście
Koncert laureatów XIII Powiatowego Konkursu Pieśni Patriotycznej odbył się  11 listopada 2018 r. w Kościele św. Marcina w Tomaszowie Mazowieckim, dokładnie w setną rocz (...)

Dzień Postaci z Bajek

Prezentacje najpiękniejszych przebrań
5 listopada obchodzimy Dzień Postaci z Bajek. Z tej okazji panie Aneta Stanisławska- bibliotekarz i pani Elżbieta Śmiechowicz- nauczyciel świetlicy zorganizowały spotkanie dla klas (...)

Strofy dla Ojczyzny

Uczestnicy konkursu recytatorskiego
III Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji Patriotycznej odbył się 5 listopada 2018 r. Dzięki zaangażowaniu polonistek: pani Agnieszki Kujawskiej i pani Ewy Turlik- Kostanek miał on (...)

Policyjna Akademia Bezpieczeństwa

Michalina i Szymon- nasi reprezentanci
6 listopada 2018 r. w gościnnych murach Zespołu Szkolno- Przedszkolnego nr 1 w Tomaszowie Mazowieckim odbyła się XIII edycja Konkursu Sprawności Fizycznej oraz Wiedzy o Bezpieczeńs (...)