Konkursy, osiągnięcia uczniów

Festiwal Kultury Rosyjskiej- konkurs kulinarny

11-06-2018
Jak się do tego zabrać?
Uczniowie czterech gimnazjów i klas VII szkół podstawowych wzięli udział w warsztatach kulinarnych w ZSP nr 2, które są częścią Festiwalu Kultury Rosyjskiej or (...)

I Historyczna Gra Terenowa

06-06-2018
Zadanie sprawnościowe w wykonaniu Bartka
W środę 6 czerwca 2018 r. na terenie Tomaszowa odbyła się I Historyczna Gra Miejska zorganizowana przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 6 w Tomaszowie Mazowieckim. (...)

Pomaganie jest sztuką

25-05-2018
Uczestnicy konkursu z WOS
25 maja 2018 r. był w Zespole Szkolno- Przedszkolnym nr 8 dniem szczególnym. Przede wszystkim przeprowadzony został finał III Powiatowego Konkursu Wiedzy o Społeczeństwie. P (...)

VIII Powiatowe Dyktando Gimnazjalistów

10-05-2018
Gotowi do konkursu
      Powiatowe Dyktando dla Gimnazjalistów odbyło się w Zespole Szkolno- Przedszkolnym nr 8 już po raz VIII. Konkurs został objęty honorowym patron (...)

Miejski konkurs "Mały Ratownik"

09-05-2018
Konkurencja polegająca na wykonaniu opatrunku
W dniu 8 maja w naszej szkole odbyła się pierwsza edycja konkursu przeznaczonego dla sześciolatków pt.  „Mały Ratownik”. Jego celem było poznanie przez dzi (...)

Miejski Konkurs "9 dla Niepodległej"

09-05-2018
Kacper, podczas odbierania nagrody
W Miejskim Konkursie Literackim zorganizowanym przez Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 9 pod tytułem „”Wiersz dla Niepodległej” Mateusz Urbańczyk z kl. VIIa (...)

Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego

27-04-2018
Laureaci konkursu wraz z opiekunami
 „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887 – 1922. O Niepodległość i granice Rzeczypospolitej” – to pełna nazwa kolejnej edycji konkursu t (...)

Szkolny Konkurs Recytatorski

26-04-2018
domyślna miniaturka newsa, szary prostokąt
W dniu 26 kwietnia odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski. Komisja w składzie: Ewa Wiktorowicz, Dorota Wieczorek i Aneta Stanisławska wysłuchały 21 prezentacji w 4 kategoriach.W ka (...)

Konkurs "Na Biało- Czerwoną Nutę"

25-04-2018
Zespół wokalny chłopców z Zespołu Szkolno- Przedszkolnego nr 8- zdobywcy II miejsca
Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 2 w Łodzi oraz Kuratorium Oświaty w Łodzi, po raz kolejny zaprosiło dzieci i młodzież województwa łódzkiego do udziału w Wojew&oac (...)

Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

25-04-2018
Pamiątkowa fotografia wszystkich uczestników
      25 kwietnia 2018 roku w Szkole Podstawowej w Żelechlinku odbył się Finał Powiatowy XLI Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Celem t (...)