Imprezy i uroczystości szkolne

Udział naszych uczniów w Biegu Trzeźwości

21-05-2018
Reprezentacja naszej szkoły
    W niedzielę 20 maja 25 - osobowa reprezentacja naszej szkoły – uczniowie wraz z rodzicami, pokonali dystans około 1,3 km w Biegu Trzeźwości z Wandą Panfil, kt&o (...)

24-04-2018
Początek apelu
Uczniowie z Zespołu Szkolno- Przedszkolnego nr 8 w Tomaszowie Mazowieckim na co dzień dbają o swoją planetę. Sami podejmują szereg działań, by chronić naturalne środowisko. Biorą u (...)

Egzamin gimnazjalny

20-04-2018
Przed wejściem na salę egzaminacyjną
W dniach 18, 19 i 20 kwietnia odbyły się egzaminy gimnazjalne. Trzecioklasiści rozwiązywali testy z zakresu przedmiotów humanistycznych, matematyczno- przyrodniczych i język (...)

Zumba w szkole

19-04-2018
Zaczynamy rozgrzewkę
Już po raz trzeci w naszej szkole udało się zorganizować charytatywną zumbę. Zajęcia sportowo- taneczne poprowadziła dla uczestników spotkania pani Małgorzata Jabłońska- nie (...)

Spotkanie z ratownikiem medycznym

23-03-2018
Spotkanie z ratownikiem medycznym
Dnia 23.03.18 r.klasa Ia wraz z wychowawcą gościła pana Sebastiana Frankiewicza, który jest ratownikiem medycznym, a prywatnie tatą Joasi Frankiewicz, uczennicy klasy Ia. Na (...)

Dni otwarte w naszej szkole

22-03-2018
Motylek w wykonaniu Oli
22 marca zorganizowaliśmy w naszej szkole dni otwarte. Spotkanie rozpoczęło się na małej sali gimnastycznej. Dyrektor szkoły, Elżbieta Wilczyńska powitała licznie zgromadzonych&nbs (...)

Powitanie wiosny

21-03-2018
Marzanny w wykonaniu uczniów klasy IB
Pierwszy dzień wiosny stał się w Zespole Szkolno – Przedszkolnym nr 8 świętem radości, muzyki i kolorów. Wszystko za sprawą wyjątkowych uczniów, którzy z (...)

13-03-2018
Autorki projektu z jęz. polskiego
Projekt edukacyjny jest realizowany przez zespół uczniów pod opieką nauczyciela. Ważnym elementem pracy gimnazjalistów jest podsumowanie działań i zaprezentowa (...)

Dzień Bezpiecznego Internetu

08-03-2018
Scenka na temat zagrożeń w sieci
Dzień Bezpiecznego Internetu obchodzony jest w całej Europie od 2004 roku. Ma na celu zwrócenie uwagi uczniów na kwestię bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do za (...)